www.dreszler.pl

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

O firmie

Firma Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych „DRESZLER” powstała w 1996 roku w Lubawie. Podstawową działalnością firmy jest produkcja wieszaków do odzieży męskiej, damskiej i dziecięcej. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór wieszaków do garniturów, marynarek, płaszczy, spodni, kurtek, futer, kożuchów, garsonek, sukni, spódnic oraz do odzieży dziecięcej. Na życzenie klienta na wieszakach umieszczamy logo producenta.

 

Dbamy, aby odzież sprzedawana na naszych wieszakach, prezentowała się wyjątkowo dobrze. Podczas budowania form wtryskowych, zasięgamy bardzo szczegółowych porad od naszych stałych klientów, którzy są świetnymi fachowcami w dziedzinie produkcji odzieży.

 

Drugim kierunkiem naszej produkcji jest produkcja akcesoriów dla przemysłu meblarskiego zarówno stolarskiego jak i branży szklarskiej. W produkcji bazujemy na najlepszych doświadczeniach z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych. Nasze wyroby znajdują nabywców na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej.

 

Dzięki ciągłemu unowocześnianiu linii technologicznych oraz wprowadzaniu nowych wyrobów, dostarczamy produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

 

Naszym najnowszym rozwiązaniem technologicznym jest produkcja z tworzywa ABS. Dzięki niej nasze produkty są wytrzymałe oraz estetyczne.

 

Zapraszamy firmy zainteresowane wprowadzaniem nowych produktów do swoich asortymentów. Przyjmujemy prace zlecone na wtryskarki, wytłaczarki oraz prasy. Jesteśmy otwarci na tworzenie nowych wzorów wieszaków oraz innych detali z tworzyw sztucznych. Pracujemy również na powierzonych formach. Jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę do Państwa potrzeb.

 

Wierzymy, że po zapoznaniu się z naszą ofertą dołączą Państwo do grona naszych stałych klientów.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

tworzywa